Nasza filozofia

Jeśli jesteś wielbicielem nadmorskich klimatów – zajrzyj do nas koniecznie. Nowoczesna, ale przytulna restauracja  o wyjątkowym wystroju, czeka na  Ciebie przy kołobrzeskiej promenadzie. Nasze menu, przyprawione odrobiną wina, wprawi Cię w doskonały nastrój, a spotkanie ze znajomymi przebiegnie w niepowtarzalnej atmosferze. Chcemy, byś poczuł się u nas jak w domu, dlatego łączymy klimat klasycznej restauracji z loftowym stylem, dającym wrażenie nieograniczonej przestrzeni.

Co sprawia, że nasze lokale są wyjątkowym miejscem na kulinarnej mapie Kołobrzegu?

Poza autorskim i zmieniającym się raz w miesiącu menu Szefa Kuchni, naszym atutem jest jakość. Dbamy o nią, starannie dobierając produkty od lokalnych producentów. To z nich powstają nasze dania. Skosztuj naszych wyjątkowych potraw z mięs, ryb i owoców morza, pełnych aromatycznych sosów ze świeżych ziół i przypraw. Bez względu na to, co zamówisz – masz pewność, że nie wyjdziesz od nas głodny.

Do My Fish Bistro & Restauracja dotrzesz bez problemu – nasza restauracja mieści się w przy kołobrzeskiej promenadzie w pobliżu Parku Zdrojowego. Nasz restauracyjny ogródek latem owiewa morska bryza, a taras rozświetlają kolorowe lampiony.

Zajrzyj do nas w porze lunchu lub kolacji. Bez względu na porę, czekać będzie na Ciebie świeży posiłek, który podbije Twoje serce!

My Fish Bistro & Restauracja

ul. Reymonta 3AB/20
78-100 KOŁOBRZEG

tel. +48 94 355 49 91
tel. +48 509 608 271

culinariarestauracje@gmail.com

Sprawdź nasze opinie:

Godziny otwarcia:

Bistro 10:00-18:00

Restauracja 12:00-21:00